Miło jest nam podzielić się informacją, że uczennica naszej szkoły Zofia Konczalska z klasy IV B  została uhonorowana wyróżnieniem w postaci kwalifikacji do  wystaw pokonkursowych 8 edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego  "Matematyka w Obiektywie". Konkurs tegoroczny odbył się pod patronatem Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego , Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka i Prezesa Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Sam fakt zauważenia prac naszych uczniów zasługuje na szacunek i uznanie, gdyż w konkursie udział brało ponad 15 tysięcy prac z całego świata.  Wszyscy uczestnicy dzięki naszej Dyrekcji i Radzie Rodziców zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi, za co szczególnie jesteśmy wdzięczni.
Laureatce i wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

Marzena Gorzelańczyk

Praca nagrodzona.jpg Prace 1.jpg Prace 2.jpg

Prace 4.jpg Prace 6.jpg Prace 7.jpg

dyplom.jpg prace 3.1.jpg prace 5.jpg