ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO 2021/2022

ZS w Brzozówce

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

PRZYSTANKI

700

8.15

 9.45

11.40 ⃰

Głogowo, ul.Długa 20

702

 8.17

9.47

11.42

Głogowo, ul.Długa 45

704

8.19

9.49

11.44

Głogowo, ul.Długa 56

706

8.20

 9.51

11.46

Szembekowo, ul. Szembeka

708

8.22

 9.53

11.48

Szembekowo 44

710

8.24

 9.55

11.50

Szembekowo 40

712

8.26

 9.57

11.52

Szembekowo 36

714

8.28

 9.59

11.54

Szembekowo 29 (pętla)

716

8.30

 10.01

11.56

ul.SARNIA..przy lasku

717

8.31

 10.02

11.57

Szembekowo- remiza OSP

719

8.33

 10.04

11.59

Szembekowo przy sklepie

720

8.34

 10.05

12.00

Szembekowo 11F

723

8.37

 10.08

12.03

Brzozówka, ul. Owocowa 89

725

-----

-----

-----

Brzozówka- Polo

727

8.39

 10.10

12.05

Brzozówka – szkoła

Odwozy: 11.15 ⃰ , 12.15, 13.15,14.05, 15.00,15.55, 16.45