21 marca 2017 r. obchodzony jest Światowy Dzień Poezji, ustanowiony został przez UNESCO w 1999 r. Myślą przewodnią tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji. Zgodnie z tradycją w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze wybrane”. Tego dnia można było posłuchać recytacji ulubionych poetów, takich jak Krzysztof Kamil Baczyński, Wisława Szymborska czy ks. Jan Twardowski. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Do konkursu przystąpiło 14 uczestników. Jury w składzie Dyrektor Szkoły Anna Koźlikowska,  Barbara Mońko - Juraszek i  Izabela Drzewiecka przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce: Martyna Mazurek, Zuzanna Charyga, Natalia Mączyńska

II miejsce: Noemi Rykała

Wyróżnienia: Aleksandra Stępniewska, Weronika Jankowska, Nikola Lewandowska, Klaudia Lewandowska, Jakub Kwiatkowski, Maciej Miąskowski, Jan Kalinowski, Aniela Droździel, Maja Osińska, Wiktoria Tadych.

Gratulujemy!!!

 

Izabela Drzewiecka

Barbara Mońko - Juraszek

IMG_3390.jpg IMG_3392.jpg IMG_3394.jpg

IMG_3395.jpg IMG_3396.jpg IMG_3399.jpg

IMG_3402.jpg IMG_3408.jpg IMG_3409.jpg

IMG_3411.jpg IMG_3412.jpg IMG_3413.jpg