W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła współpracuje z Kołem Łowieckim Ostoja w ramach programu - "Myśliwi dzieciom, dzieci zwierzętom".

W klasie czwartej odbył się cykl lekcji poświęconych pracy myśliwych na rzecz zwierząt. Część lekcji poprowadził pan Grzegorz Karpik, przewodniczący Komisji Hodowlanej ORŁ w Toruniu. Pozostałe zajęcia na podstawie materiałów dostarczonych przez myśliwych prowadziła nauczycielka przyrody - Jolanta Siewior. Myśliwy to nie tylko człowiek, który strzelał do zwierząt. Myśliwy to osoba, która opiekuję się zwierzętami poprzez dokarmianie, zakładanie budek lęgowych itp.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła współpracuje z Kołem Łowieckim Ostoja w ramach programu - "Myśliwi dzieciom, dzieci zwierzętom".

W klasie czwartej odbył się cykl lekcji poświęconych pracy myśliwych na rzecz zwierząt. Część lekcji poprowadził pan Grzegorz Karpik, przewodniczący Komisji Hodowlanej ORŁ w Toruniu. Pozostałe zajęcia na podstawie materiałów dostarczonych przez myśliwych prowadziła nauczycielka przyrody - Jolanta Siewior. Myśliwy to nie tylko człowiek, który strzelał do zwierząt. Myśliwy to osoba, która opiekuję się zwierzętami poprzez dokarmianie, zakładanie budek lęgowych itp.

PICT0128.jpg PICT0130.jpg