Szkolny maraton naukowy dla uczniów klas szóstych.

W naszej szkole nie tylko nauka ale i zabawa. W celu pełniejszego przygotowania uczniów do sprawdzianu szóstoklasistów odbył się maraton naukowy.

Szkolny maraton naukowy dla uczniów klas szóstych.

W naszej szkole nie tylko nauka ale i zabawa. W celu pełniejszego przygotowania uczniów do sprawdzianu szóstoklasistów odbył się maraton naukowy. Pozostaliśmy w szkole po lekcjach do godziny 22.00.
Po obiedzie zorganizowano dla nas już drugą edycję potyczek matematycznych.  W tym czasie rozwiązywaliśmy zadania indywidualnie i grupowo. Tym razem wszystkie przygotowane dla nas zadania były z zakresu działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych.
Po wytężonej pracy otrzymaliśmy od rodziców zasłużoną porcję witamin w postaci owoców.
Potem mogliśmy wreszcie potańczyć i przeprowadzić przygotowane przez nas konkursy.
Podczas dyskoteki odbyły również wróżby andrzejkowe. Na koniec kiedy już sala gimnastyczna była wolna z ochotą rozegraliśmy mecz: dziewczyny w piłkę ręczną, a chłopcy w nogę. Dziękujemy p. Siewior, p. Stasiuk i p. Adamiakowi za opiekę nad nami.

PICT0232.jpg PICT0234.jpg PICT0236.jpg

PICT0238.jpg PICT0243.jpg PICT0252.jpg

PICT0261.jpg PICT0263.jpg